Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
poniedziałek, 29 października 2007

bo się wyprowadziłem. Tak z miesiąc temu - więc nie ma czasu, siły, wenę przemilczmy - nawet zawirowania państwowe nie były w stanie mnie zmusić do wpisu... to teraz rekompensata - zdjecia z pokoju. Historia z tym związana jakoś niedługo.

 

 

1. Holly Golightly

 2. Widok zza okna numer 3 (licząc od lewej, koniecznie)

 

 3. Widok z Okna jak wyżeł.

 

 

4.   Psychodeliczne Zasłonki  & Audrey Hepburn (z lewej) w filmie "Sceny  z  życia RaVa"

 

 Reszta w słowach.

 

 

poniedziałek, 08 października 2007
Ja kce taką coś. o , a muzyka , pierwsza klasa, a gotyk na dotyk.
Znajcie opinie eksperta :
MRAU !!!
czwartek, 04 października 2007

i straciłem byłem duży wpis. piękny wpis. powiedzieć by można , nie kłamiąc przy tym - dorodny... ale krótko.

Zaczęło się. znów syf (nie burdel - tam jest porządek , bo ma zarabiać) , pięciogodzinne okienko , zajęcia od 15 do 21 - w końcu dzienny jestem.... a, że piąty rok to i jeszcze się okazuje , co następuje - już w plecy jestem z magisterką o 3 miesiące, już za miesiąc niecały mam coś prezentować , więc - pracy dziękujemy, choć pieniądze by się przydały ( o czym niebawem) i znów to samo , a nawet więcej. Ta dzisiejsza młodzież , dzieci tyle na uczelni , a najciekawsi ci w mundurach. mam wrażenie , że na mundurowych idą dzieci ludzi z małych miejscowości , których normalnie nie stać ... i nie ujmując nikomu , z tymi ostrzyżonymi włosami , nierozgarniętymi minami, to wygląda to nieszczęśnie. (słyszałem, że człowiek ze wsi wyjdzie , ale garnitur leży dobrze dopiero na czwartym pokoleniu) .... no nie to, żebym miał coś przeciwko nim , ale trochę mi ich żal. nie dość, że wdepnęli w naszą uczelnię , to jeszcze wpadli w to po same pagony.

wracając do tematu - na uczelni zajęcia , trochę groźno , niezbyt śmiesznie, jakby straszno, literacko mówiąc - smaszno.

1 ) jakość systemów informatycznych

macie kierownika grupy? to niech na koniec zajęć przynosi listę obecnych... a jak będzie to robił dobrze, to dostanie ocenę o połowę wyższą ... bo to jest właśnie jakość.

á propos zaliczeń :

"jak się zna zasady, to się potem gra, a ja wolę patrzeć i grać jak widzę" - tłumaczenie , czemu nie podaje wag jakie są z ocen , na koniec przedmiotu.

i obecności :

można się ze mną dogadać co do obecności - jak są jakieś sytuacje wyjątkowe, np ślub.... ale tylko pierwszy ,bo drugi to już rozrywka.

2) systemy przetwarzania rozproszonego

wojskowy, techniczny, aż dziw , że kable się za nim nie ciągną.... mówiłem , że wojskowy?

przedstawienie lektur (wnt ma serię klasyki informatyki o charakterystycznym ubarwieniu):

Będziemy ją nazywać brązową księgą.

Wiecie dlaczego.

Jest brązowa.

...

Czarna księga.

Chociaż jest fioletowa.

Oraz deser :

wita się dwóch pracowników , jeden wykładowczyn , przypadkiem pracujący w centrum obliczeniowym ZUSu. Do wykładowczyna, bliżej nieznany podchodzi i się wita:

" Co słychać w samym jądrze ciemności polskiej informatyki?"